fbpx

U gjet i vdekur në burg, del raporti paraprak i mjekëve për Andon Mëhillajn

andoni.jpg

Dy ditë pas vdekjes misterioze të Andon Mëhillajt brenda në burgun e Peqinit prej ku po vuante dënimin me burgim të përjetshëm, ka dalë dhe raporti paraprak i mjekëve në të cilin nuk flitet për vrasje apo vetëvrasje.

“Vdekje e menjëhershme për shkaqe ende të pasqaruara! Do pritet rezultati përfundimtar i autopsisë pas 29 ditësh”, thuhet në raportin paraprak.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303