fbpx

U kap me dy armë në makinë, zbardhet vendimi për Fjolla Morinën

Sot është dhënë vendimi për këngëtaren Fjolla Morina, e cila u kap me dy armë në makinë në Morinë.

Pavarësisht kësaj, gjykata vendosi ta lërë në arrest shtëpie për shkak se ajo ka dy fëmijë të tjerë për tu kujdesur, njëri prej tyre i mitur.

Po sot gjykata vendosi “arrest në burg” me afat 30 ditë për Fisnik Sylën, biznesmenin që ishte me të në makinë dhe për shoferin e Fitim Mujin.