21.5 C
Tirana
E enjte, 30 Maj, 2024

TË FUNDIT

U kapën duke transportuar 30 kg drogë, 4 të arrestuar

spot_img

Policia Vendore e Shkodrës ka ndaluar katër shtetas si dhe ka sekuestruar një sasi lëndësh narkotike kanabis sattiva.Burime zyrtare bënë me dije se efektivët kanë sekuestruar afro 30 kilogramë sasi droge si dhe një arme zjarri.Mësohet se personat e arrestuar janë ndaluar në fshatin Grudë Fushë në Malësinë e Madhe. Ato po tentonin të trafikonin sasinë e drogës, por janë zbuluar nga policia dukë bërë arrestimin e tyre.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat