fbpx

U kapën të zhveshur në hotel, zbulohet fati i lidhjes së Hermes Nikajt me bosin nga Mamurrasi

HERMES-NIKAJ.jpg

Rikthehet serish në vemendje Hermes Nikaj, i njohur si Zogu i Tiranës. Mësohet se arrestit në shtëpi të moderatorit po i vjen fundi dhe se në shtator pritet që ai të rifitojë lirinë e plotë.

Por një tjetër detaj mësohet. Marrëdhënia e Hermesit me bosin nga Mamurrasi po thuhet se i është dhënë fund historisë mes dy djemve dhe se nuk kanë më kontakte së bashku, sipas mikeshave të Nikajt.

Kujtojmë që Hermes Nikaj u ndalua në një dhomë hoteli jashtë Tirane me partnerin e tij nga Mamurrasi, që sipas mediave ishte një sipërmarrës i njohur. Sipas portaleve asokohe, ai u kap i zhveshur në momentin kur ndërhyri Policia, me një zotëri nga Kurbini.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303