24.5 C
Tirana
E enjte, 18 Korrik, 2024

TË FUNDIT

U mor peng? Dritan Leli i përgjigjet Berishës

spot_img

Kryebashkiaku i Vlorës Dritan Leli iu është përgjigjur interesimit të gazetareve në lidhje me denoncimin e publikuar nga ish-kryeministri Sali Berisha pak më parë.

Berisha denoncoi se Lelin e kanë marrë peng njerëz të botës së krimit, kryebashkiaku e mohon dhe i kujton të merret me fëmijët e tij.

Në fakt unë jam në qytetin e Vlorë, me sa duket Saliu ka filluar të kujdeset edhe për mua. (Qesh) I këshilloj të merret me fëmijët e tij, të mos trembë fëmijët e mi. Unë jam shëndoshë e mirë, vazhdoj të punoj me miq shumë të mirë. Nuk arrijnë dot tek Dritan Leli njerëzit e tillë për të cilët shkuan Berisha”- tha Leli.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat