fbpx

U nda nga i dashuri “problematik”, Trejsi Sejdini fotografohet krah reperit të njohur shqiptar

Trejsi-Sejdini-Shoe-Size-and-Body-Measurements.jpg

Modelja e njohur, Trejsi Sejdini, tashmë ka hedhur pas krahëve lidhjen me të dashurin e saj, Leonard Duka.

Përveçse nga deklaratat që ka bërë nëpër intervista, së fundmi ajo është fotografuar në shoqërinë e reperit, Don Xhoni.

Ata kanë darkuar së bashku dhe fotografitë e tyre janë publikuar nga “telegrafi”. Nuk dihet nëse mes tyre ka lindur diçka, apo është thjesht një darkë miqësore.

Ndërkohë kujtojmë se teksa ishte e ftuar tek “Shiko Kush Luan”, Trejsi tha se ndarja kishte ndodhur para problemeve ku i dashuri i saj ishte përfshirë.

Për më tepër shikoni fotot më poshtë:

 

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303