fbpx

U nominuan në të njëjtën kategori çmimesh! Taylor Swift suporton ish të dashurin Harry Styles

taylor-swift-harry-styles.jpg

Në ceremoninë e ndarjes së çmimeve Grammy Awards, artisti i njohur e mjaft i talentuar Harry Styles u nominua në kategorinë e Best Solo Pop Performance dhe fitoi çmimin kryesor teksa në të njejtin nominim ishte edhe ish e dashura e tij Taylor Swift.

Taylor Swift i dha mbështetje ish të dashurit të saj Harry Styles në Çmimet Grammy 2021 ndërsa ai pranoi çmimin për Performancën më të mirë Solo Pop.

Këngëtarja u pa në video duke tundur me kokë në mbështetje të Styles, me të cilin ishte e lidhur  nga vjeshta 2012 deri në  janari të  2013.

Kënga e saj “Style”, nga albumi “1989”, ka të bëjë me ish-këngëtaren e One Direction dhe “Out of the Woods” thuhet gjithashtu se ka të bëjë me romancën e tyre.

Melodia e One Direction “Perfect” dhe kënga solo e Styles “Two Ghosts” thuhet se janë edhe për lidhjen e tyre.

Harry i cili thuhet se po jeton një romancë me aktoren Olivia Wilde u pa në ceremoni teksa shkëmbeu disa fjalë me Talor.

 

 

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303