fbpx

U nxor nga rrënojat në Thumanë, ndërron jetë në spital 31-vjeçari Greku

d1b3b565-0914-47c8-aece-4482dfec0a2a-675x450.jpg

Nuk ka mundur të mbijetojë i riu i familjes Greku që mbeti nën rrënojat e pallatit që u shemb pas tërmetit në Thumanë.

Mësohet se në orët e para të mëngjesit të sotëm, 31-vjeçari Saimir Greku ka ndërruar jetë për shkak të lëndimeve të brendshme që kishte pësuar.

Ndërkohë forcat e shpëtimit dhe forcat speciale nga Kosova vijojnë kërkimet në zonën e Thumanës për të mbijetuar.
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303