fbpx

U përfol për ndarje, Soni Malaj hedh poshtë zërat dhe nxjerr foton që i habiti të gjithë

soni-dhe-i-fejuari.jpg

Këngëtarja bukuroshe nga Tropoja, Soni Malaj, u përfol kohët e fundit për një ndarje nga i fejuari i saj. Mesa duket fjalët kanë qenë vetëm thashetheme të ‘gojëve të liga’.

Por, nuk përjashtohet mundësia që mes Sonit dhe të fejuarit të saj të ketë patur një ‘krisje’ të marrëdhënies e më pas gjërat të jenë rikuperuar.

Gjithsesi, këngëtarja ka nxjerrë një foto me partnerin e saj të tanishëm në Instastory, ku duken të afërt.

Kujtojmë se Soni ka një vajzë nga martesa e saj e parë me balerinin e saj italian Mirko, me të cilin u njoh në një garë vallëzimi.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303