fbpx

U prek nga COVID/ Pedagogia infekton familjen dhe kolegen, detajet e para…

infekti.jpeg

Vijojnë të rriten rastet me COVID në Gjirokastër. Mësohet se 5 persona kanë rezultuar pozitiv ndaj testit.

Bëhet me dije se personat e prekur janë kontakte të pedagoges së ekonomikut, e cila rezultoi pozitive dy ditë më parë.

Personat e prekur janë burri i saj, 2 fëmijët, nipi dhe një pedagoge tjetër e Ekonomikut.

Vijon…

 

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303