fbpx

U prit me protesta nga mbështetësit e Berishës, flet Lulzim Basha: Po të ishin gra do u thoja…

bashaaaa.jpg

Pasi u prit nga mbështetësit e Sali Berishës me thirrjet e forta ‘Plehrë, ik’, ka reaguar dhe Kryedemokrati Lulzim Basha.

“Nejse, bëra një hyrje sepse duke qenë që kishim një hyrje atje. me të vërtetë të ishin gra dhe zonja, di u thoja, ejani dhe ju. Ejani futuni brenda, nuk ka vend për xhelozi, kryetari është i të gjithëve”, tha Basha.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303