fbpx

U procedua penalisht, reagon e revoltuar kryetarja e LSI në Durrës dhe betohet: Për padrejtësitë, do ngre…

kont.jpg

Policia ka proceduar penalisht kandidaten e LSI për Durrësin, Elona Guri dhe kryetaren e LSI për Durrësin, Kontjana Kuçin, pasi kanë protestuar kundër vendimit të Policisë së Shtetit për të gjobitur me 50 mln lekë të vjetra kryetarin e shoqatës ‘Durrësi Autokton’ Abdullah Deliallisi.

Kryetarja e LSI në Durrës në një status në Facebook u shpreh se gjithnjë do të ngrejë zërin ndaj padrejtësive që po ndodhi në vendin tonë.

Postimi i plotë LSI Durrës në Facebook:

Unë deklaroj se përditë do bëj këtë punë, do ngre zërin tim për padrejtësitë që ndodhin në këtë vend dhe nuk dua që policia të vendosë gjoba ndaj njerëzve intelektualë.”

Advertisement

Kontjana Kuçi

Kryetare e LSI Durrës

Në Drejtorinë Vendore të Policisë së Shtetit në Durrës.

Gjithmonë në krah të intelektualëve të Durrësit.

Gjithmonë do ngremë zërin për Durrësin.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303