fbpx

U rrëzua nga skela, në gjendje të rëndë në spital 55-vjeçari në Pogradec

Screenshot_10-2.png

Një 55-vjeçar në Pogradec ka përfundua në spital pasi është rrëzuar nga skela. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në fshatin Vërdovë ndërsa burri me iniciale F. K. ishte duke punuar në një ndërtesë 3-katëshe.Prej rrëzimit, 55-vjeçari ka marrë dëmtime trupore dhe ndodhet në gjendje të rëndë në spital.Po hetohet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303