fbpx

U tha se ishte në pritje të binjakëve, zbulohet e vërteta, ja me sa fëmijë do bëhet Elita dhe Gjiko

Çifti Elita dhe Gjiko pritet që së shpejti të bëhen prindër për herë të dytë.

Disa ditë më parë “Prive” publikoi një foto ku Elita shihej me barkun e rrumbullakosur ndërkohë që vetë moderatorja është munduar ta fshehë shtatzëninë duke veshur rroba të gjera.

Së fundmi u përfol se Gjiko dhe Elita po presin binjakë, por ky lajm është i pavërtetë. “Prive” bën të ditur se çifti do bëhen prindër të një bebushi të vetëm.

Lajmin e shtatzënisë së bashku me gjininë Gjiko dhe Elita do e ndajnë në një festë që pritet ta organizojnë së shpejti.