fbpx

U tha se ishte rëndë, kolegët zbulojnë gjendjen shëndetësore të Muharrem Ahmetit

Muaj më parë të gjithë adhuruesit e muzikës tallave u tronditën nga lajmi që këngëtari i kësaj rryme Muharrem Ahemit ishte në gjendje të rëndë shëndetësore.

Kanë kaluar më shumë se një muaj nga ky lajm dhe Muahrremi nuk është shfaqur akoma në publik dhe fansat e tij janë shqëtësuar për gjendjen e këngëtarit.

Mirëpo kanë qenë kolegët ata që kanë zbuluar se Muharremi mesa duket është mirë me shëndet e po punon për këngë të reja.

“Xoxomusic” ka publikuar një video ku shfaqet duke punuar me Muharremin për këngën e tij të re dhe këtë video e ka ripostuar edhe këngëtari.

Gjithashtu edhe Donjeta Kosumi ka postuar një foto ku tregon se po sjellë një këngë të re me Muharrem e cila titullohet “Tattoo n’zemër”.