22.5 C
Tirana
E diel, 21 Korrik, 2024

TË FUNDIT

U tha se po hetohet nga SPAK, reagon për herë të parë Luiz Ejlli

spot_img

Ditën e sotme qarkulloi lajmi se këngëtari Luiz Ejlli po hetohet nga SPAK.

Sipas mediave Luizi kërcënoi zyrtarët e IKMT për një banesë në Shkodër. E pas gjithës bujës, Luizi ka bërë reagimin e tij të parë.

Ai ka postuar një video në InstaStory ku shihet mjaft i qeshur, i pranishëm dhe Dj Gimi, duke kështu lënë të kuptohet se lajmi nuk e shqetëson aspak.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat