fbpx

U tha se u asfiksuan nga gazi, mjeku shton dyshime se tragjedia e trefishtë u shkaktua nga…

LAJMI-I-FUNDIT-1-1-822x462-4-1-2-1-1.jpg

Bulqiza është tronditur sot nga lajmi tragjik, ku humbën jetën nëna së bashku me dy fëmijët e saj. Por ndërsa fillimisht u tha se ato ndërruan jetë nga asfiksia e gazit, historia ka marrë një tjetër kthesë të frikshme.

Tragjedia e trefishtë në Ostren të madh të Bulqizës që i mori jetën nënës dhe dy fëmijëve, dyshohet të jetë shkaktuar nga helmimi për shkak të ushqimit.

Mjeku i zonës ka deklaruar se bombola e gazit ka qenë jashtë dhomës ku u gjetën të pajetë nëna me dy fëmijët, si dhe dritaret e saj kanë qenë të hapura.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303