fbpx

U vetëhelmuan, policia del urgjent, jep detajet e para për çiftin nga Librazhdi

spital.jpg

Olsian dhe Rezarta Hajdari, 27 vjeç, dhe 19 vjeçe kanë helmuar veten, ndërkohë që e reja ka ndërruar jetë.

Ja njoftimi i policisë:

Librazhd/ Informacion paraprak

Në Spitalin e Librazhdit ka shkuar pa shenja jete shtetasja R.H., rreth 19 vjeçe, si dhe bashkëshorti i saj shtetasi O.H., 27 vjeç, në gjendje të rëndë shëndetsore dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve,  banues në fshatin Xhyrë , Librazhd,  pasi dyshohet se janë vetëhelmuar.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen dhe sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303