fbpx

“Uh çfarë dite e trishtë”. Irma Libohova zbulon bisedën e fundit me Hueydën: S’dua ta besoj…

ejda.png

Arti sot është në zi pas ndarjes nga jeta të Ndarja nga jeta e artistes Hueyda El Saied i ka prekur të gjithë. Mes lotësh për këtë humbje të madhe ka reaguar edhe këngëtarja Irma Libohova.

Në një postim në Instagram ajo shprehet se sot është një ditë e trishtë dhe nuk mund ta besojë këtë lajm.

“Uh cfare dite e trishte! Sapo e lexova lajmin. Ky është chat-i fundit. U prehsh ne paqe e mira Huejda dhe pse s dua t’a besoj!!”, shkruan Irma Libohova.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303