fbpx

“Unë jam me këmbë në tokë, ti në ajër”/ Debat mes Linditës dhe Stelës, tregojnë çfarë thuhet në prapaskenë

4-2.jpg

Jo rrallë herë Armando ëshë bërë shkas që të ketë debat mes konkurrentëve të përputhen +40. Këtë herë ishte Stela dhe Lindita të cilat sollën në vëmendjen e publikut disa prapaskena që kanë ndodhur kur kamerat kanë qenë fikur.

Stela e akuzon Linditën që nuk është e sinqertë në lidhje me Armandon dhe të  thotë të vërtetën .

Kjo e fundit tregoi një debat që kanë pasur për shkak të akuzave të Armandit se ajo ka shkëmbyer puthje me Çimin.

Pas kësaj, Armando i bëri të ditur se ka ardhur në program që të gjejë një vajzë të virgjër, ndërsa ajo i ka thënë se nuk është e tillë pasi vjen nga një divorc.

Gjithashtu nuk kanë munguar dhe akuzat që zonjat kanë bërë për njëra tjetrën.  Lindita shprehet me ironi  se e zgjodhi Armandon për ta hequr si barrë nga stela sepse kishte treguar që debatet me të i shkaktojnë.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303