20.5 C
Tirana
E martë, 21 Maj, 2024

TË FUNDIT

“Unë thashë ‘PO’! Fjolla Morina pranon propozimin për martesë, publikon foton

spot_img

Fjolla Morina ndodhet ‘arrest shtëpie’ në qytetin e Kukësit.

Këngëtarja e njohur nga Kosova rreth një muaj më parë u kap me një armë zjarri me 23 fishekë luftarakë, si dhe një pistoletë “çakmak” në pikën kufitare të Morinës.

Gjatë qëndrimit atje, duket se artistja e njohur ka marrë një surprizë të këndshme, të cilën e ndau edhe me fansat e saj. Përmes rrjetit social Instagram, Fjolla ka ndarë një imazh ku shihet një buçet e madhe me lule, ndërsa anash tyre edhe një unazë.

Në një tjetër fotografi, bukuroshja brune shihet duke e mbajtur në dorë unazë, ndërsa bën të ditur se ka pranuar propozimin për martesë.

“Unë thash po”, ka shkruar ajo në mbishkrim.

 

 

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat