fbpx

Urgjente/ 29 raste të reja me COVID-19, shkon në 333 numri i të prekurve dhe 18 viktima…

Ministria e Shëndetësisë sapo ka konfirmuar 29 raste të reja me COVID-19 brenda 24 orëve të fundit, duke e çuar në 333 numrin total të të prekurve ndërsa numri i të vdekurve ka shkuar në 18.

Vijon…