fbpx

Urimi i Arbanës për Xhemin do t’iu shkrijë së qeshuri

arbana-xhemi.jpg

Dy moderatoret e njohura shqiptare, Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu njihen për miqësinë e tyre të ngushtë.

Nuk ka se si të mungojnë as shakatë midis dy mikeshave.

“Numërimi mbrapsht për ditëlindjen e Xhemit me disa nga kujtimet tona më të bukura. Ku e rëndësishme ka qenë të kem dalë unë mirë sigurisht”,-shkruan Arbana me shaka.

Në pritje të ditëlindjes së Xhemit, Arbana ka nisur të postojë pa pushim foto ku shfaqen të dyja bashkë në momente dhe kohë të ndryshme.

Kujtimet e dhuruara nga Arbana për Xhemin do të jenë vërtet një dhuratë e bukur pë ditëlindjen e saj./real-news.tv

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *