20.5 C
Tirana
E mërkurë, 29 Maj, 2024

TË FUNDIT

Vajza e Kylie Jenner në një kopsht plot me kunguj

spot_img

Kylie Jenner dhe Travis Scott janë prindërit më të admirueshëm në planet, ditën e djeshme ato kane çuar vajzën e tyre ne një kopsht plot me kunguj në këtë sezon vjeshte.

Ata kanë vendosur të bëjnë fotot në këtë kopsht sepse vajza e tyre Stormi duket po aq e rrumbullaket sa kungujt portokalli.

Stormi e veshur me një bluze te bardhw ku shkruan “Supreme” me xhinse te vogla e kane vendosur ne mes te kopshtit qe është i mbushur plot me kunguj ajo duket aq e vogël dhe e ëmbël.

Kohet e fundit Kylie dhe Travis kane quajur njeri tjeterin “hubby” dhe “wifey” – “burri im dhe gruaja ime” neper rrjetet sociale gjë qe ka shkaktuar konfuzion në publikun pasi të dy nuk janë të martuar dhe as të fejuar, të paktën nuk kanë shpallur asgjë zyrtare.

Megjithatë nuk do ishte aspak çudi qe çifti këtë vit të shkonte ne altar. Sido që të jetë vajza e tyre është përkufizimi i dashurisë dhe adhurimit . Ne fotot e te mërkurës ato duken qe janë një familje shume e lumtur dhe po shijojnë këtë fazë të vajzës së tyre.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat