fbpx

“Vajza ime apo vajzat e mia?”, Sara Hoxha nuk kursen fotot me barkun e rrumbullakosur

Nuk ka shumë ditë që reperi Ledri Vula dhe Sara Hoxha bën me dije gjininë e bebes. Që nga ai moment, Sara nuk është kursyer aspak me fotot e ëmbla, ku shfaqet barku i rrumbullakosur.

Vetëm pak orë më parë, Sara ka publikuar një tjetër foto ku shfaqej e veshur me një fustan dhe të gjithë sytë ishin tek barku i saj i rrumbullakosur.

Bukuroshja kishte pozuar me një mikeshë, ndërsa krahas postimit shkroi:

“Vajza ime, apo duhet të them ‘vajzat e mia?’”- shkruan ajo.