fbpx

Vajza që u martua me një fantazmë

realm.jpg

Një vajzë britanike është martuar me një fantazmë, një vit pasi doli në televizor për të thënë se ka shkuar në shtrat me 20 fantazma.

Amthyst Realm thotë që fantazma që e propozoi quhet Ray dhe tani madje po mendon edhe që të ketë fëmijë me të.

Edhe pse e ka të qartë që njerëzit e kanë të vështirë që ta kuptojnë sjelljen e saj, garanton se i ndjen kontaktet me fantazmat.

Hera e parë ka qenë para 12 vitesh. Ndjeja shtypjen e trupit dhe frymën në qafë, por nuk e shihja”, tregon Amethyst.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *