Van Dijk refuzon Barcelonën

Sipas gazetës britanike, “Mirror”, përfaqësuesit e futbollistit Virgil van Dijk,janë kontaktuar nga zyrtarët e katalunasit dhe këta të fundit i kanë shprehur dëshirën që ta transferojnë lojtarin.

 

“Mos prisni që kjo të ndodhte për një moment, por Barcelona ka pyetur për Virgil van Dijk dhe është munduar ta josh që të largohet nga Liverpooli”, shkruan në artikull.

 

Agjenti i 28-vjeçarit ka refuzuar një mundësi të tillë pasi që klienti i tij ndihet mirë në Anfield Road./real-news.tv