20.5 C
Tirana
E mërkurë, 29 Maj, 2024

TË FUNDIT

Var veten 60 vjeçari në Himarë

spot_img

Një 60-vjeçar është gjetur i pajetë mëngjesin e sotëm në Himarë.

Sipas policisë, sot rreth orës 07:00, në fshatin Vranisht, është gjetur i varur me litar në afërsi të banesës së tij personi me inicialet A.A.

Nga këqyrja paraprake në trupin e viktimës nuk vërehen shenja dhune apo dëmtime të tjera përveç atyre të shkaktuara nga litari.

Bazuar në veprimet e para hetimore të policisë, dyshohet se ai mund të jetë vetëvarur.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat