fbpx

Vasili: Rama të japë menjëherë dorëheqjen, pandemia dalë jashtë kontrollit pandemia”

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili, përmes një postimi në rrjetet sociale, ka bëri thirrje që Rama dhe Qeveria të dorëhiqet për shkak se i ka dalë jashtë kontrollit situata me pandeminë e koronavirusit.

Ai thotë se mjekët e infermierët që përballen në vijën e parë me Covid-19, janë pa drejtim dhe të demotivuar.