fbpx

Vasili: Të flasësh me Ramën, njësoj sikur t’i japësh ilaçe një të vdekuri

Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili ka reaguar në rrjete sociale, ku sërish ka sulmuar kryeministrin Rama.

Ai thekson se Ramës i ka shteruar me kohë arsyeja.

Statusi i Vasilit:

Edi Rames i ka shterruar me kohe me vakt arsyeja.

Dhe të diskutosh me një njeri, që ka hequr dorë nga përdorimi i arsyes, është si t’i japësh ilaçe një të vdekuri!!