fbpx

Vdekja e nënës dhe vajzës në banesë, reagojnë Dëshmitarët e Jehovait, ja ç’thuhet

Dëshmitarët e Jehovait në Shqipëri kanë reaguat në lidhje ne vdekjen e nënës dhe vajzës në banesën e tyre në Kombinat.

Nëpërmjet një deklaratë për mediat, Dëshmitarët e Jehovait thonë se ato nuk ishin pjesë e organizatës së tyre.