31.5 C
Tirana
E premte, 12 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Vdes një tjetër aktor i “Beverly Hills, 90210”

spot_img

Aktori i serialeve televizive ka ndërruar jetë në moshën 84 vjeçare në Palm Desert të Kalifornisë

Lajmin e trishtë e ka dhëne djali i tij me anë të një postimi në Facebook

“Më vjen keq të postosh lajmin e trishtuar të babait tim që kalon sonte. Ai vdiq në mënyrë paqësore dhe u rrethua nga familja e tij dhe e donte aq shumë prej nesh dhe shumë të tjerë ”

Jed ishte më i njohur për starring si Don Craig në Days of Our Lives në 1970, dhe si Rush Sanders në Beverly Hills, 90210. Ai u pa më parë në The Prime të Amazon Prime në vitin 2012.

Image

 

Image

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat