fbpx

Vdiq në ambulancë teksa po dërgohej drejt Infektivit, Policia ‘zbërthen’ ngjarjen, jep detajet…

ambulance-urgjence.jpg

Një 88-vjeçare ndërroi jetë në ambulancë teksa po transportohej nga Pogradeci drejt Tiranës. Policia ka dhënë pak më parë detajet lidhur me ngjarjen e rëndë.

NJOFTIMI

Një e moshuar nga qyteti i Pogradecit ka ndërruar jetë teksa po transportohej me autoambulancë për në spital, ndërkohë që pak ditë më parë ishte konfirmuar pozitive me COVID-19.

Mësohet se 88-vjeçarja ka pësuar arrest kardiak dhe ka ndërruar jetë në ambulance gjatë transportimit drejt “Spitalit Infektiv” pasi gjendja e saj ishte rënduar.

Trupi i 88-vjeçares është dërguar në Morgun e qytetit të Elbasanit.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303