fbpx

Vdiq nga koronavirusi, djali dedikim prekës për ish-kampionin e boksit: Bab, me ty….

Ish-kampioni i boksit dhe trajneri, Skënder Kurti është ndarë nga jeta si pasojë e koronavirusit. Djali i tij, Renato Kurti ka bërë një dedikim prekës ndaj babait të tij.

“Qofsh i xhenetit shoku im me i ngusht, baba im

Zoti të mirët i merr për vete, paç dheun e lehtë bab me ty ka vdek edhe gjysma ime sot

S’ndahesh dot nga zemrat tona

Do jetosh me mua në krah në shpirtin tim derisa të bashkohemi”, shkruan Renato, duke publikuar edhe një foto me babain e tij.