fbpx

Vdiq nga mbidoza? Familjarët e grimieres shqiptare qartësojnë ngjarjen: Ndërroi jetë nga…

make-up-800x449-1.jpg

Marigona Obërtinca, grimierja e njohur nga Kosova, ka ndërruar jetë. Në media qarkulloi lajmi se grimierja kishte humbur jetën si pasojë e mbidozës, mirëpo familjarët e kanë qartësuar situatën.

Në njoftimin e vdekjes, ata bëjnë me dije se e reja ndërroi jetë nga një sëmundje e shpejtë, dhe la pas një djalë 10-vjeçar.

Njoftimi: 

Me dhimbje të thellë njoftojmë të afërmit, miqtë dhe dashamirët se me datë 23/11/2020 pas një sëmundje të shpejtë ndërroi jetë më e dashura jonë Marigona Obertinca. Ceremonia e varrimit do të bëhet me rrethin e ngushtë familjar, njëherit ju bëjmë me dije për shkak të pandemisë nuk do të ketë të pame.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303