fbpx

Veliaj dhe Çuçi ja marrin valles në mes të ‘tepsisë’, del video

Pak para votimit për delegatët e PS-së, kryebashkiaku Erion Veliaj është filmuar duke kërcyer valle në Sheshin “Skënderbej”.

Veliaj shihet edhe në shoqërinë e ministrit Blendi Çuçi.