28.5 C
Tirana
E enjte, 13 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Veliaj shpall fitoren në një tjetër njësi, jep deklaratën e fortë për ‘kundërshtarët’: Mezi pres t’ua shtrijmë dorën…

spot_img

Sërish kryebashkiaku Erion Veliaj ka bërë një deklaratë për media ku ka shpallur fitoren e madhe të PS në njësinë nr.3.

Faleminderit të gjithëve nga zemra , jemi këtu për atë që flet vetë, për fitoren e madhe në njësinë nr.3. Dua të falënderoj të gjithë ata që ishin numërues, komisionerë, apo dhe ata që ishin patronazhistë. Mbas një fjalimi të kryeministrit në orën 6 , ku do të jemi të gjithë së bashku edhe pse jemi organizuar në mënyrë të decentralizuar. Mezi pres tu shtrijmë dorën kundërshtarëve, jemi njerëz të një qyteti, jemi shqiptarë. Duke njohur kandidatet kundërshtare, jam i sigurt që ato do të shtrijnë dorën dejt bashkëpunimit. Do doja t’a fillonim që prej sot për bashkëpunim dhe qetësi ,duke i mjekuar që sot plagët e lëna te gjithsecili gjatë fushatës. Sepse tek e fundit na bashkon Tirana dhe Shqipëria“. Sic e thashë, për disa është mirëmëngjes, për disa është natën e mirë, por di tu them që për njoftimin që do të bëjmë në njësinë numër 3 është një njoftim për të cilin kemi pritur 20 vite dhe do e bëjmë pas pak minutash.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat