24.5 C
Tirana
E mërkurë, 24 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Vendimi/ PD përjashton Rudina Hajdarin

spot_img

Partia Demokratike ka marrë vendimin për përjashtimin e Rudina Hajdarit për mosrespektim të vendimit të partisë.  Hajdari vendosi që të mos e dorëzojë mandatin e deputetit.

Ishte Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazment Bardhi, i cili e bëri publik këtë vendim të Partisë Demokratike.

Bardhi flet edhe për përçarjen në familjen Hajdari, pasi kujton se vëllai i Rudinës, Kiri Hajdari ishte i pranishëm dhe foli në protestën e PD-së. /real-news.tv/

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat