fbpx

Veshjet më të bukura të Dua Lipës ndër vite

Dua Lipa është njëra nga këngëtaret shqiptare që po thyen rekorde të njëpasnjëshme në industrinë ndërkombëtare.

Vitet e fundit ka kryesuar në listat e muzikës pop, fitoi çmime të shumta në Grammy, duke përfshirë ‘Best New Artist’ dhe ka një ndikim të rëndësishëm në industrinë e muzikës.

Së bashku me të kënduarit, Dua është e talentuar në shumë fusha të botës së artit, dhe stili i saj i modës është një nga mënyrat që ajo shpreh veten.