fbpx

“Vetëm 3 minuta e ndajnë nderin nga…”. Rama ‘shigjeton’ Dritan Lelin, ‘mbledh vetë plehrat’ në Vlorë

rama_leli1.jpg

Kryeministri Edi Rama ka ‘shigjetuar’ sërish sot Kryebashkiakun e Vlorës Dritan Leli. Rama shfaqet nga fusha e sportit në qytetin bregdetar, i veshur sportiv dhe nis të mbledhë plehrat, ndonëse nuk ka veshur pas dorezat.

“Vetëm tre minuta e ndajnë nderin nga dinjiteti më i zakonshëm që duhet të ketë një qytet, një komunitet. Në radhë të parë ata që vijnë këtu bëjnë mirë ti mbledhin, ata që e mirëmbajnë këtë duhet të vijnë ti pastrojnë, përpara se shqiptarët dhe të huajt që kalojnë këtu të shohin këto pamje”, tha Rama.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303