fbpx

Vetëm apo me Stresin? Kejsi tregon si dhe ku do ta festojë ‘Shën Valentinin’

Stresi-676x450-600x360.jpg

Edhe pse thuhet se janë ndarë, Stresi dy ditë më parë ia uroi ditëlindjen Kejsit duke hedhur një foto të të dyve në “Instastory”.

“Gëzuar ditëlindjen”, shkruante Stresi në foto, ndërsa Kejsi e ripostoi këtë foto në “Instagramin” e vet dhe e falenderon.

Kjo ishtë një nga arsyet që na bën të mendojnë se ata mund të rilidhen sërish me njëri-tjetrin.

Ditën e djeshme, e pyetur në “Instastory” nga fansat se si mendon të festojë Shën Valentinin, ajo shprehet se do e festojë duke punuar.

 “Do jetë një ditë si çdo ditë tjetër, do jem në punë”, përgjigjet Kejsi.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303