fbpx

“Vetëm kemi qarë”, Fatma tregon emocionet më të forta që ka përjetuar me Alfion

Pak më me vështirësi se femrat, por edhe burrat qajnë sidomos kur gjenden përballë emocioneve të forta. Kjo I ka ndodhur dhe Alfio Rrotanit, siç e tregoi tek “Pasditja ime“, partnerja e tij, Fatma Methasani.

Fatma rrëfeu se në c`mënyrë I kishte lënë të kuptohet se do të bëheshin prindër.  “I thashë Alflios hajde në shtëpi se nuk jam fare mirë dhe do duhet të më çosh në spital. Vjen super shpejt, është e pamundur t’a nxjerrësh nga kuzhina, i bllokohej fryma kur hapi derën, unë i kisha përgatitur një kuti të vogël me ekon, këpucët e bebit, kur pash Alfion që po qante, nga ajo javë e javët e tjera vetëm kemi qarë”, tregoi Fatma.  Ajo është në pritje të një djali, dhe për këtë shtatzëni, çifti është në qiellin e shtatë!