fbpx

Vetëm 19 vjeç, Kylie Jenner blen shtëpinë e tretë

Screenshot_31-1.jpg

Shumica e 19-vjeçarëve  jetojnë në konvikte kolektive ose mbesin ende në shtëpitë e prindërve të tyre derisa ata mund të përballojnë të largohen.

Por Kylie Jenner nuk është si shumica e adoleshentëve. Ylli i “Keeping Up With The Kardashians”, e cila gjithashtu ka një linjë kozmetike me emër, ka blerë shtëpinë e saj të tretë dhe të dytën në lagjen ekskluzive Hidden Hills të Los Anxhelosit, konfirmoi ndërmjetësi i saj Tomer Fridman i Realit Ndërkombëtar të Sotheby.

Ajo ka shpenzuar afro 4.5 milion dollarë  për shtëpinë e saj të re e cila përmban katër dhoma gjumi, katër-banjë do të, një zyre të madhe që do e përdori për zgjerimin e biznesit të saj.Sipas ëebsite argëtuese TMZ shtëpia e saj e re ka një pishinë ,xhakuzi dhe një hapsire 12000 metra përpara shtëpisë.

Ajo do të jetë shtëpia e saj kryesore në Hills Hidden Hills, ku shumë të tjerë të famshëm, përfshirë Jennifer Lopez, Miley Cyrus dhe Jessica Simpson, jetojnë po në atë zonë. Motra e saj, Kim Kardashian Ëest dhe burri Kanye Ëest gjithashtu kanë një shtëpi të tillë pranë saj.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *