Vetëm një muaj pas ndarjes nga Bradley, Irina në krahët e një mashkulli tjetër

Irina Shayk është ndarë nga Bradley Cooper vetëm një muaj më parë. Por supermodelja është fotografuar në krahët e një mashkulli tjetër.

Vetëm 1 muaj pas ndarjes, Irina Shayk është parë në krahët e drejtorit të British Vogue!

Shayk nuk mund ta fshihte lumturinë ndërsa shëtiste në një park në New York me drejtorin e British Vogue, Alec Maxwell.

Ata u panë duke qeshur dhe u përqafuar me njëri-tjetrin.

33-vjeçarja dhe Alec dukeshin më shumë sesa miq.

Duket se një romancë e re ka nisur në botën e showbizz.

Shayk dhe Bradley janë prindër të një vajze dyvjeçare Lea De Seine, por e mbajtën marrëdhënien e tyre shumë të fshehtë.

Irina 1 Irina 2 Irina
<
>