fbpx

Vettel në radio: Kam diçka mes këmbëve, përveç…

vettel.jpg

Sebastian Vettel, tani që e ka humbur përfundimisht titullin kampion edhe për këtë vit, është shfaqur më i qetë në garën e Brazilit.

Piloti i Ferrarit ishte shumë në humor në provat e lira në pistën e Interlagosit dhe këtë e tregoi edhe në një nga lidhjet me radio me bokset.

Me inxhinierin e tij, gjermani bëri këtë bisedë:

Vettel: “Kam diçka mes këmbëve, përveç atij që dihet domethënë, që po më lëviz”.

Inxhinieri: “Ok (qesh), e kuptova”.

Vettel: “E kam nëpër këmbë. Do të isha krenar po të ishte ai që mendon ti, por nuk është”.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *