22.5 C
Tirana
E diel, 21 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Victoria bëhet xheloze kur David Beckham shoqërohet me modelet e famshme

spot_img

David Beckham është shfaqur shpesh në shoqërinë e modeles Helena Christesen, duke treguar se mes tyre ka një shoqëri shumë të ngushtë, ka raportuar “The Sun”.  Kjo gjë e ka shqetësuar shumë Victoria Beckham.

 David Beckham's growing friendship with  Helena Christensen has left Posh furious

 

Gjithashtu Victoria nuk është e lumtur, sepse së fundmi bashkëshorti i saj ka festuar bashkë me Bella Hadid në një party në Miami. “Victoria bëhet shpesh nervoze për miqësitë e David me vajzat e njohura, natyrisht që bëhet xheloze dhe ajo do të donte që ai të kalonte më shumë kohë me të”, – ka thënë një burim i afërt i saj për ‘The Sun’. Megjithatë përtej miqësisë mes David dhe Helenas nuk ka asgjë më tepër. David dhe Victoria Beckham kanë 19 vite të martuar dhe deri më sot gjithçka mes tyre ka ecur më së miri

 Becks met supermodel Helena at a party in Miami last year and the pair stayed in contact

 Posh was also left unhappy after he partied with Bella Hadid - the pair have been spotted together before

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat