fbpx

Video/4-vjeçarja me grepin lodër zë peshkun gjigand

2_CATERS_Girls_Giant_Tuna_Catch_031-e1414057520860.jpg

Josie, një vajzë 4 vjeçare, ishte duke peshkuar me prindërit e saj pranë Delavanit të Illinoisit kur arriti t’i siguronte familjes një darkë.

Ajo kishte një grep lodër ku me ndihmën e të atit po mësonte sesi të zinte peshq në liqen.

Vogëlushja me grepin e saj lodër “Frozen” zuri peshkun që peshonte gati 33 kilogramë. Në video shihet dhe habia e prindërve dhe e 4-vjeçares pasi është gati e pabesueshme që grepi lodër të arrijë të kapë një peshk aq të madh.

Babai e ndihmoi atë për ta nxjerrë në breg peshkun gjigant.

/real-news.tv/

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303