fbpx

Video/ 95 makina përfshihen në aksident si pasojë e motit të keq

Moti i keq ka shkaktuar një aksident masiv, duke përfshirë 95 makina në State Route 8 në Summit County.

Policia mbylli këtë rrugë për shkak të përplasjes që ndodhi pas përkeqësimit të kushteve në rrugë.

Sipas policisë së Hudson, midis 75 dhe 95 automjete ishin përfshirë në një aksident të tillë masiv.

Ndërkohë është bërë e ditur se rruga ishte rihapur për trafik rreth orës 02:30 pasdite.

Patrulla e autostradës shtetërore e Ohio-s tha se si pasojë e përkeqësimit të kushteve në rrugët e zonës, një person kishte gjetur vdekjen dhe është raportuar edhe për shumë aksidente të tjera./real-news.tv/

Unbelievable video: Multi-vehicle crash strands drivers in wintry conditions on State Route 8 in Summit County https://bit.ly/33GHWQZ

Geplaatst door Cleveland 19 News op Dinsdag 12 november 2019