fbpx

VIDEO-Aksident i rëndë në Thumanë/ Të qara dhe britma, tre makina bëhen përshesh me njëra-tjetrën

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë, ku tre makina janë përplasur me njëra-tjetrën.

Sipas informacioneve të para që vijnë në redaksinë e Real Neës theksohet se aksidenti është i rëndë, por nuk bëhet e ditur nëse ka viktima apo të plagosur. Ndërsa dëgjohen të qara rreth makinave të aksidentuara.

Për më shumë shikoni videon: