fbpx

VIDEO/ Arnold Schwarzenegger e quajti ‘Terminator’, Cristiano Ronaldo ia kthen me të njëjtën monedhë

Screenshot_1-27.jpg

Aktori i njohur i filmave aksion, Arnold Schwarzenegger i cili famën më të madhe e arriti me filmin ‘The Terminatori’ ka bërë një koment lidhur me futbollistin, Cristiano Ronaldo.

Në një intervistë që ka realizuar së fundi, aktori me prejardhje nga Austria e ka quajtur futbollistin portugez Terminator.

Sipas tij tashmë në ligën e basketbollit NBA është një lojtar që mban këtë epitet, ndërsa sa u përket futbollistëve është Ronaldo ai që duhet ta bart këtë emër.

Nuk ka vonuar shumë dhe futbollisti i Juventuesit ia ka kthyer me të njëjtën monedhë aktorit të famshëm.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303